X
تبليغات

تصویر ثابت

شروع ساخت فیلم بتمن تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد

فیلم مگ | تحلیل و بررسی فیلم‌های روز دنیا

جدید ترین مطالب
بخش بایگانی

همه‌گیری ویروس کرونا در سرتاسر جهان باعث تعطیلی بسیاری از مکان‌ها و به تعویق افتادن بسیاری از پروژه‌ها شده است. در این میان نیز پروژه‌های در حال ساخت در هالیوود نیز یکی پس از دیگری به تعویق با اینکه هنوز تا یک سال تا عرضه فیلم باقی مانده است،‌

اما مایکل گیاچینو، آهنگ‌ساز فیلم در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که رویکرد ریوز به فیلم، یک رویکرد تازه و هیجان‌انگیز است. او در مصاحبه‌ای که با وب‌سایت کولایدر انجام داده بود، گفته بود:

می‌افتند. در حدود دو هفته پیش، استودیو برادران وارنر اعلام کرد که ساخت فیلم جدید ‌Batman به مدت دو هفته به تعویق افتاده است. اما روز گذشته، مت ریوز، کارگردان این فیلم، در صفحه رسمی توییتر خود اعلام کرد با اینکه مدت زمان تعویق دو هفته‌ای در حال تمام شدن است، اما پروژه ساخت فیلم بتمن تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است:

مطالب مرتبط: قیمت خرید دستگاه کربوکسی تراپی آرنا گستر

بله، ما پروسه من عاشق این پروژه هستم. من فکر می‌کنم کاری که او در حال انجامش است، خیلی باحال و متفاوت است و حسی تازه دارد. دقیقا مانند این می‌ماند که یک کمیک یا گرافیک ناول جدیدی را ببینید که رویکرد تازه‌ای به قهرمان مورد علاقه شما دارد. من هرکاری که دلم بخواهد می‌توانم انجام بدهم. مت همیشه موافق بوده که این، بتمن و چشم‌انداز ما است. دقیقا همانگونه که من دوست دارم.

چیزی که هنوز در رابطه با کمیک‌ها و گرافیک ناول‌های بتمن دوست دارم، این است که هر کدام از هنرمندان و نویسندگان، دید خود را از شخصیت بتمن ارائه می‌دهند. ساخت فیلم را تا زمانی که همه چیز برای ادامه دادن امن نباشد، متوقف کرده‌ایم. همه ما در حال حاضر خوب هستیم، از همه ممنونم که حال ما را جویا شدید. مراقب خودتان باشید.

تظرات ارسال شده